CHORVATSKO VRSAR 24.6 - 27.6.2011

Poloostrov Istria, městečko Vrsar
LOKACE Poloostrov Istria a středomořský přístav Vrsar Vás uvítá svojí zachovalou starou architekturou a dýchne bohatou historií. Uchvátí Vás svojí malebností a nabídne velký výběr příjemných zákoutí s kavárničkami a restauranty. Leží prakticky u pobřeží, cca 3 minuty pěší chůzí od potápěčské základny.

Pobřeží lemuje komplex rekreačních zařízení, které nenásilně splývá s okolní krajinou. Najdete zde velké hotelové komplexy s veškerým komfortem, hotelová apartmá, příjemně zařízené bungalovy i kemp pro stanování. Pláže jsou upraveny a zformovány oblázkovými kamínky tak, že přístup do vody je nenáročný a bezpečný.


POTÁPĚNÍ Potápěčské centrum s veškerým zařízením, půjčovnou potápěčských potřeb, velkou motorovou potápěčskou lodí (replika lodě americké armády). Možnost pobřežního potápění, potápění z lodi (amforové pole), vrakových ponorů, jeskynního potápění (cavern), nočního potápění.

Pro zájemnce o kurzy potápění možnost kurzů OWD (začátečník) a AOWD (pokročilý). Pro výuku česky mluvící instruktor. Cena kurzů dle našeho ceníku, příplatek 1.500,-Kč na jednoho studenta v každém kurzu. Při potápění spolupracujeme s potápěčskou základnou Starfish Diving Center.

http://www.starfish-diving-center.com/

   
UBYTOVÁNÍ Apartmany Belveder a Petalon nabízí dvou a více-lůžkové pokoje s terasou (možnost přistýlky), vlastní koupelnou a WC. Součástí komplexu je sladkovodní malý bazén. Snídaně v ceně, možnost polopenze. Apartmany se nachazi v těsné blízkosti moře, cca 5 minut od potápěčské základny. Další možností ubytování je autokemp Porto-Sole. Luxusní apartmány rezervujeme po dohodě. Potápěčské centrum s veškerým zařízením, půjčovnou potápěčských potřeb, velkou motorovou potápěčskou lodí (replika lodě americké armády).
 
  V těchto termínech najdete na základně našeho instruktora, pod jeho vedením můžete navštěvovat kurzy PADI nebo se potápět dle přání. Jinak si každý zvolí počet ponorů individuálně.

V případě zájmu možnost zajištění ubytování i potápěčského servisu mimo tyto termíny, bez přítomnosti našeho instruktora.