PADI programy

small_boyJe program pro seznámení nejmenších s potápěním s přístrojem. Trénink je veden v bazénu nebo kontrolovaných podmínkách do hloubky maximálně 2 m pro účastníky od 8 let. Děti si formou hry s danými pravidly vyzkouší potápění s kompletní potápěčskou výstrojí za dohledu zkušeného profesionála. Program není kvalifikačním stupněm, je pouze přípravou pro další pokračování.

 

Cena 2300,-

poolJe určen pro ty zájemce, kteří se chtějí jen jednou ponořit v bazénu nebo kontrolovaných podmínkách a zjistit, co to vlastně potápění vůbec je. Po krátké teoretické lekci jdete hned do bazénu. Tento bazénový ponor se může stát kreditem, pokud se později rozhodnete pro celý kurz Open Water Diver.

 

Cena: 1200,- Kč

twoUspokojí ty, kteří chtějí jedenkrát nahlédnout pod vodní hladinu. Po krátké teoretické lekci, tréninku na bazénu nebo v kontrolovaných podmínkách se hned potápíte ve volné vodě, samozřejmě za dohledu instruktora. Po tomto ponoru se můžete s instruktorem potápět ještě 14 dní, a tak můžete krásně strávit potápěním celou dovolenou. Bazénový ponor a ponor na volné vodě se mohou stát kreditem, pokud během jednoho roku vstoupíte do kurzu Open Water Diver.

CENA PROGRAMU DISCOVER SCUBA DIVING - 2000,- Kč

Pro členy klubu DivePoint a více než 8-členné skupiny poskytujeme slevy 5%.
V ceně není zahrnut registrační poplatek 1000,- Kč.