with_fishZákladní potápěčská kvalifikace
kurz PADI je moderní výukový program, který Vás atraktivní formou seznámí a naučí základům bezpečného potápění s přístrojem a otevře cestu do povodního světa.
 Tento kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí potápět bez dohledu instruktora. Na kurzu je maximálně 6 účastníků, protože preferujeme na úplném začátku individuální přístup. Teorie se vyučují v našem potápěčském centru na Vinohradech v Lipové 8/1650 ve dnech a hodinách dle přání skupiny, většinou odpoledne nebo večer. Bazény jsou prováděny v blízkém areálu Slavia Praha / Vršovice / v pevných večerních hodinách opět dle možností a přání skupiny. Závěr kurzu na „otevřené vodě“, který trvá dva dny, je možno dokončit buď v ČR / lomy, přehrady / nebo u moře na našich zájezdech a cestách za potápěním v Chorvatsku,Rakousku nebo v Egyptě, možnost též výletů do vzdálenějších lokalit .Tento mořský typ dokončení kurzu je většinou spojen i s volným potápěním po skončení kurzu pod dohledem instruktora.

Vstupní předpoklady pro účast v kurzu:

- minimální věk 10 let
- schopnost uplavat alespoň 200m
- dobrý zdravotní stav
- touha po dobrodružství a poznání

 

Samotný kurz se skládá ze tří hlavních částí:

 1. Teoretická výuka
  K výuce teorie slouží kvalitně zpracovaná učebnice, kterou obdržíte při Vašem přihlášení do tohoto kurzu. Díky této učebnici můžete studovat teorii v čase, který Vám vyhovuje a nejste nuceni trávit dlouhé hodiny v učebně. Po samostudiu následuje lekce s instruktorem v našem potápěčském centru , kde se budete seznamovat s výstrojí a budou vysvětleny veškeré informace, zodpovězeny otázky a probrána specifika a konkrétní zeměpisné podmínky v kterých absolvujete Váš kurz nebo se budete potápět. Součástí teoretických setkání je shlédnutí výukového videa a napsání kontrolních testů, aby jste si mohli ověřit, že dané problematice opravdu rozumíte a případně mohli být opět vysvětleny nejasnosti. To vše přispívá k tomu, že vědomosti získané v tomto kurzu jsou trvalé.
   
  Pozor !!!!! Od roku 2006 je povinností všech instruktorů PADI poskytnout při výuce učebnici a veškerý další výukový materiál klientovi. Instruktor, který toto neprovádí se dopouští hrubých porušení standardu PADI a poškozuje kvalitu výuky

 2. Praktická cvičení v kontrolovaných vodách(trénink bazén)
  Přichází první ponory v bazénu, při kterých budete uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičíte potápěčské techniky a dovednosti.Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora. V bazénu absolvujete pět modulů. Naučíte se , jak předcházet vzniku nepříjemných situací pod vodou a jak lze tyto situace jednoduše vyřešit. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků a zažití dovedností.Výuka v bazénu je provázána s výukou teorie, takže máte možnost si nastudované informace ihned ověřit v praxi.

 3. Praktická cvičení v otevřené vodě
  Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče / 4 ponory na volné vodě/. Umožňují aplikovat a prohloubit si získané vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora.  První ponor je zaměřen na soužití se z vodou a průzkumu podvodního prostředí. Další tři ponory obsahují vždy na začátku procvičení dovedností, které jste se naučili v bazénu a potom opět ponor pro radost. Po úspěšném absolvování pěti modulů na otevřené vodě výcvik končí a z Vás se stávají samostatní potápěči OWD.
  Je také možné absolvovat program OPEN WATER DIVER REFERRAL. V ČR absolvujete výuku teorie a tréninky v bazénu a ponory na volné vodě můžete dokončit kdekoliv na světě na základě námi vystaveného předávacího protokolu.Ponory na volné vodě a certifikační poplatek platíte základně, kde se rozhodnete Váš kurz dokončit.
  Po absolvování kurzu obdržíte potápěčskou kvalifikaci OWD se kterou se můžete potápět do maximální hloubky 18 metrů.

  Cena kurzu:

  Kurz vedený v českém jazyce --> 9300,- Kč + 1000,- Kč za certifikační kartu.
  Kurz vedený v angličtině --> 14725,- Kč + 1000,- Kč za certifikační kartu.

Služby zahrnuté v ceně kurzu  :

- kompletní teoretická i praktická výuka
- učební manuál PADI OWD
- zapůjčení úplné potápěčské techniky včetně masky, šnorchlu a ploutví pro potřeby kurzu
- plnění lahví ( u kurzů vedených v ČR)
- potápěčský deník
- diplom a dárek na památku
- vystavení mezinárodní potápěčské kvalifikace a registrace u PADI Int.

Když Vám něco nepůjde, neznamená to, že si budete muset něco připlácet. Naučíme Vás to. 
Neváhejte a zkuste to hned - pomůžeme Vám. Kurzy OWD probíhají celoročně.
Začít můžete ještě dnes.
 
Při zakoupení výstroje nad 50.000,- Kč bez DPH do jednoho měsíce od dokončení kurzu - KURZ ZDARMA!!!
 
Kurzy pořádáme v skupinové formě i individuálně. Skupinám a firemním kolektivům nabízíme program výuky postavený na klíč.